Павлодар облысы білім беру басқармасының
«Железин аграрлық-техникалық колледжі» КМҚК

КГКП «Железинский аграрно-технический колледж»

управления образования Павлодарской области

• sl-1.jpg

2023 жылғы 16 қарашада "Ertis жоғары Инновациялық аграрлық колледжі" КМҚК базасында ауыл шаруашылығы қызметкерлері күнін мерекелеу аясында студенттердің, оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлерінің қатысуымен "ауыл шаруашылығындағы инновациялар" атты облыстық ғылыми-практикалық конференция өтті. Біздің колледждің намысын студенттер Лапиков Виктор мен Кабдоллинов Әлихан қорғады. Конференция қорытындысы бойынша Әлихан Қабдоллинов "ауыл шаруашылығындағы инновациялар" облыстық ғылыми-практикалық конференциясында 3 орын алды. Ғылыми жетекшісі Галайба Николай Николаевич. Әлиханды жеңісімен құттықтаймыз, одан әрі табыс тілейміз!!!